Keanu Reeves, BRZRKR Adını Verdiği Bir Çizgi Roman Hazırlıyor

Keanu Reeves denince akan sular bir anda duruveriyor. İnsanlığı, en az oyunculuk kariyeri kadar başarılı olan Reeves, şimdilerde çizgi-roman dünyasına sarsıcı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Ünlü oyuncu, Boom için bir çizgi roman hazırlığı içine girerek, çok yakında çok başarılı bir yazar haline gelebilir. Çok başarılı diyoruz, çünkü kendisi “neylerse güzel eylemeye” yeminli gibi yaşıyor hayatını. Üstelik bu yolda yalnız da değil, kendisine yazar olarak Matt Kindt eşlik edecek. Ancak belirtmekte fayda var, seri sade 12 sayıdan oluşacak.

Berzerker denilen ölümsüz savaşçı 80.000 yıl önce, bir savaş tanrısının oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Başından geçen tüm olayların ardından, Amerikan hükümetini verdiği gizli görevleri yerine getirmektedir.

Reeves, düzenli olarak tarih okumaları ve araştırmalar yaparak karakterin gelişimine katkı sağlıyor ve Boom’u tatmin edeceğe benziyor.

Berzerker’in hikâyesi ve onun karizması bir araya geldiğinde ortaya çıkacak sonuç, sadece bir çizgi roman karakteri olarak kalmayacak gibi duruyor. Bu heyecanlı yaşam öyküsünü bir süre sonra beyaz perdede izlerseniz, bu yazıyı hatırlayarak tebessüm edin lütfen.

Ekip çizimlere başladı ve ilham alınan kişi, yazarın kendisi olan Reeves ve onun insan olmayı güzel kılan karakteri:

Son olarak, ünlü oyuncu hikâyenin gerçekten güzel ve eğlenceli olduğunu, ileride filminin çekilmesi durumunda, kendisi oynamasa bile bir başkasının Berzerker’i canlandırmasını görmek istediğini açıkladı.

USAToday
Anasayfa

0 0 Oy
Article Rating
Paylaşmaya ne dersin?
Takip
Bildir
guest
0 Yorum
Geribildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi belirtmek ister misiniz, lütfen yorum yapınx
()
x